S’duan t’ia dinë për kamerat! Donald Veshaj i ngre bluzën dhe prek gjoksin Beatrix Ramosajt

Aktori Donald Veshaj nuk është përmbajtur para kamerave dhe i ka prekur me duar pjesët intime të dashurës së tij, Beatrix Ramosaj.

Në pamjet e kamerave shihet momenti kur ai i ngre bluzën këngëtares dhe i prek gjoksin.

Ndërkohë në pamjet duket qartazi momenti kur aktori i ngre bluzën dhe shihen qartazi recipetat e Beatrix Ramosaj.