“Pse e ke kap kaq keq me Monikën?”/ Iliri: Shumë keq, ka dy ditë që e…

BB VIP – Zinxhiri i shpëtimit është komentuar gjatë mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Disa prej banorëve nuk e kuptuan se pse Dagz nuk u shpëtua nga Egzona, Donaldi, Beatrix apo Monika.

Sipas tyre, këta të katërt herë pas here janë shprehur se Dagz është djalë i mirë, ka sjellë pozitivitet në shtëpi.

Teksa Iliri po bisedonte me Arjolën dhe Arbërin, u shpreh “vjehrra të zgjidhte Dagz?”.

Biseda mes banorëve:

Arjola: Ka shumë njerëz që Dagz-in e kanë pasur afër

Iliri: Vjehrra do të zgjidhte Dagz-in? E pe ça i tha Dagz-i?

Arjola: Po shumë mirë që ia tha.

Iliri: Të shkojë tani t’i bëjë celebrimin Dagz-it

Arjola: Nuk ka lidhje, mos e shiko me atë sy. Mos i kalku gjërat kështu. Pse e ke kap kaq keq me Monikën?

Iliri: Shumë keq. Për mua është kapitull i mbyllur. Po ta them edhe këtu që ta mbash mend. Ka dy ditë që e shikoj çfarë bën.

Burimi: Gazeta Shqip