“Kjo eksperiencë nuk përshkruhet me fjalë”/ Dj Dagz reagon pas daljes nga BB VIP, ka diçka për t’i thënë Arbanës

BB VIP – Dj Dagz doli mbrëmjen e së martës në televotim “kokë më kokë” me partneren e tij, Einxhel Shkira. Ishin banorët ata që në një zinxhir shpëtimi nuk zgjodhën emrat e tyre për të shpëtuar.

Kjo gjë nuk u prit aspak mirë nga moderatorja e njohur, e cila u shpreh se “nuk priste që të shpëtonte atë, por Dagz”. Sipas saj, disa prej banorëve i kanë thënë “shok, vëlla” e në fund asnjëri prej tyre nuk e shpëtoi dot.

Nga ky televotim, publiku vendosi që të dilte Arbëri nga BB VIP. Pas daljes së tij, ai ka r4eaguar përmes një postimi në llogarinë e tij në “Instagram”.

“Falemnderit te gjitheve – per perkrahjen dhe dashnine! ??

Kjo eksperience nuk pershkruhet me fjale.

Fitova shume me shume, se sa e paramendoja.

Falemnderit @arbanao per fjalet, te cilat me kane vertetuar se qellimin tim e kisha arritur.

Falemnderit @bigbrotheralb_vip per mundesine, per te qene banor i shtepise me te madhe ne Shqiperi.

Me respekt,

DJ DAGZ”, shkruan Arbëri menjëherë sapo doli nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Burimi: Gazeta Shqip