FOTO/ Çfarë po ndodh me Fifin? Këngëtarja poston foto me ish-bashkëshortin e modeles së njohur

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur me emrin e artit Fifi, vazhdon të jetë ndër personazhet më të komentuar në rrjete sociale.

Së fundmi, Fifi ka rrëmbyer vëmendje me një nga postimet e fundit.

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP ka shpërndarë një fotografi në InstaStory me ish-bashkëshortin e modeles Adrola Dushi, Adis Patushin.

“Adis Patushi çfarë dua unë me ty”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtij postimi.

Ndërkohë, duket se dyshja ruajnë një miqësi të mirë edhe pse kjo është hera e parë që shfaqen bashkë.

Fifi në vitin që lamë pas u përfol në masë të madhe për qëndrimin brenda shtëpisë më të madhe në Shqipëri dhe largimin që pati prej saj.

Burimi: Gazeta Shqip