Zbuloni si dukej Arjan Konomi para më shumë se 20 vitesh

Ai prej disa vitesh njihet nga të gjithë si opinionisti i reality show-ve. Është fjala për Arjan Konomin, i cili prej disa kohësh është pjesë e “Për’puthen” si opinionist.

Fillimisht e kemi parë Arjanin në disa edicione të “Big Brother Albania” për të arritur më pas kulmin me fenomenin “Për’puthen”.

Arjani ka ndryshim nga viti, në vit, madje me hapjen e sezonit të programit flokët e tij morën më shumë vëmendje sesa vetë konkurrentët, por si dukej Arjani para 20 viteve?

Mund ta themi se që në atë kohë ish-analisti gjeopolitik ka qenë modern dhe ‘avangard’.

Burimi: Gazeta Shqip