“Janë dopio këtu”/ Monika “fut xixat” mes banorëve: Iliri dhe Donaldi po bëjnë lojë, janë shokë të ngushtë me njëri-tjetrin

Dy nga banorët të cilët shihen si pretendentët fitues së këtij edicioni të Big Brother VIP janë Iliri dhe Donladi.

Ndërkohë që ka patur shpesh përplasje mes tyre, ata janë armiqtë e njëri-tjetrit dhe janë në luftë të hapur sëbashku.

Por së fundmi ajo që ka futur xixat ka qenë Monika.

Teksa po rrinte me Ilirin dhe Arbrin ajo thotë se Donaldi dhe Iliri janë shokë të ngushtë dhe se kjo është thjesht lojë mes tyre.

“Këta janë shokë të ngushtë me njëri-tjetrin, kjo është një lojë e tyre. E ke vënë re kur fillojnë e flasin kot. Është një temë kot, futen këta të dy. Dhe ti thua Monika 1, Monika 2. Ky është Donald, ai është Ilir. Janë dopio këta.”- thotë ajo teksa të tre qeshin.

Burimi: Gazeta Shqip