FOTOT/ Zbulohet e dashura e Iglit të “Big Brother Vip”, puthje e përqafime te klipi i Noizyt

Në Fan Club sot është diskutuar edhe për marrëdhënien që Igli, një ndër banorët e rinj në shtëpinë e ‘Big Brother’ ka krijuar me banorët e tjerë.

Igli na u shfaq fillimisht si personi që nuk duhej në asnjë mënyrë t’i cenohej hapësira e tij, ndërsa sjelljen e tij e justifikoi duke thënë se çdo gjë jashtë mund të keqinterpretohet.

Por sjellja e Iglit ngriti dyshime se Igli mund të kishte një person jashtë, por që asnjëherë nuk është konfirmuar nga ai vetë.

Sot në Fun Club u zbulua se Igli me të dashurën ka marrë pjesë në klipin e këngëtarit Noizy.

Dojna: Pse kanë turp këta djemtë të thonë që kanë një të dashur jashtë? Se Igli e ka edhe publike deri diku raportin.

Iva: Ne e kërkuam dhe dilte.

Xhensila: Ndoshta nuk do që ta përfshijë aty.

Dojna: Është vajza në klip.

Arditi: Nuk është ky klipi besoj. Është klipi i Noizyt me Arilenën.

Dojna: Është vajza në klip. Po!/ Top Channel.