Rrëzohet aksidentalisht nga kati i 15-të i pallatit, roja ndërron jetë në vend

Një 63-vjeçar, i cili punonte si roje, është rrëzuar nga kati i 15-të në një kat më poshtë dhe ka ndërruar jetë në vend në Sarandë.

Më datë 30.10.2021,  rreth orës 10:45, në lagjen nr.2, Sarandë, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga kati i 15-të në katin e 14-të një pallati (ku punonte si roje), shtetasi H. I., 63 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë”, njofton policia.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.