Beniada rrëfen: Ish-pronari më ngacmonte

Beniada ka ndarë një histori persoanle me Einxhel pasditen e sotme.

Ajo tregon se për të paguar studimet iu desh të bënte punë të ndryshme e një prej tyre të punonte edhe ne një lokal.
Një javë pasi kishte nënshkruar kontratën pronari i kërkon të pastronte një dhomë hoteli,kur kjo nuk ishte puna e saj.

“Fola në tel me vjehrrën time,më tha që t’i bëja foto dhe ta rregistroja.Kështu bëra dhe e denoncuam,ku më vonë ia mbyllëm biznesin”-tregoi Beniada
Raste ngacmimesh seksuale në vendet e punës janë të shumta,ku kohet e fundit edhe personazhe te njohur kanë treguar episode nga jeta e tyre./ Top Channel