”E paedukatë”/ Iliri sqaron hatërmbetjen me Semin

Një situatë e pakëndshme ka ndodhur mes Ilirit dhe Semit disa ditë më parë.

Iliri ka qenë duke biseduar me Donaldin veçmas, ndërsa Semi insistoi për tu bërë pjesë e këtij diskutimi mes tyre. E gjithë ky debat u finalizua me një gjest nga ana e Semit, teksa i drejtoi Ilirit ‘’gishtin e mesit’’.

Iliri nuk e ka pritur mirë këtë veprim, teksa e quajti këngëtaren të paedukatë dhe e paralajmëroi se nuk do ta harronte kurrë si veprim.

‘’E paedukatë, Këtë që bërë nuk do ta harroj kurrë’’, tha Iliri.

Kjo përballje u ripërsërit edhe gjatë spektaklit të sotëm kur Semi tha: Iliri e ka tepruar disa herë me batutat kundrejt meje de unë i kam marrë gjithnjë me shaka. Edhe gjesti im ishte totalisht me shaka./ Top Channel.