A ka një romancë mes Semit dhe Donaldit?

Semi dhe Donaldi janë një nga dyshet më të komentura mes banorëve dhe konkurrentëve në Big  Brother Vip në Top Channel.

Prej ditësh tashmë ata janë aluduar për një raport më shumë sesa miqësor mes tyre.

Teksa raporti i tyre u komentua gjatë spektaklit të sotëm nga Iliri, Paloma dhe Sheila, edhe opinionistët dhanë mendimin e tyre.

Sipas Arbër Hajdarit dy të rinjtë janë të ndrydhur dhe kjo i bën ata të hezitojnë veprimet dhe sjelljen karshi njëri-tjetrit.

Përkundrazi Beniada deklaroi se mes tyre nuk shikon një shkëndijë romantike.