Zetori përmbyset në rrugë, plagoset gjyshi me nipin dhe mbesën

Një i moshuar dhe 2 nipërit e tij mbetën të plagosur sot pasdite në Lushnjë, pasi zetori me të cilin pk udhëtonin u përmbys matanë rrugës.

Vajza 10 vjeçe është lënduar më shumë dhe për pasojë është dërguar me urgjencë në Spitalin e Traumës.

Nuk dihet ende si ndodhi aksidenti, ndërsa në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor.