MC Kresha baba për herë të dytë, zbulohet gjinia e bebit

MC Kresha dhe bashkëshortja e tij, Erzina, janë në pritje të fëmijës së dytë.

Thuhet se kësaj here reperi do të bëhet baba i një djali. Çifti janë prindër të një vajze 1-vjeçare të quajtur Iza, të cilën e kanë mbajtur larg rrjeteve sociale.

Kresha dhe Erzina u martuan në dhjetor të 2019-s në një ceremoni private.