Plagosje me armë në Theth/ Autori ia mbath

Një 47-vjeçar është plagosur me armë zjarri në Theth të Shkodrës.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, ndërsa i plagosuri ndodhet në spital dhe po merr ndihmën mjekësore.

Sipas të dhënave nga qendra shëndetësore e Thethit i plagosuri quhet Gëzim Ndrezaj  47 vjeç.

 

Theth, Shkodër/Informacion paraprak.

Në fshatin Theth, në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri në këmbë shtetasi G.T, i cili po transportohet për në spitalin rajonal Shkodër për ndihmë mjeksore.

Në drejtim të vendit të ngjarjes janë  nisur shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.