Pamjet nga dasma përrallore e motrës së Almeda Abazit në pallatin luksoz

Motra e Almeda Abazit kurorëzoi një natë më parë martesën e saj.

Ilda dhe Kenan Sipahi kishin zgjedhur një hotel luksoz në bregdetin e Stambollit për ditën e tyre të veçantë.

Bukuroshja kishte zgjedhur një fustan të thjeshtë dhe elegant njëkohësisht, që e bëri të dukej si princeshë teksa zbriste nga shkallët me partnerin e saj.