Arjola Demiri tërheq vëmendjen me pozat e fundit nga dhoma e hotelit

Arjola Demiri është një nga aktoret më të pëlqyera në vend.

Por, ndër të tjera, aktorja e “Portokalli”, di të jetë në qendër të vëmendjes me linjat trupore dhe elagancën që transmeton.

Teksa po shijon disa ditë pushimi në jug të Shqipërisë, Arjola ka publikuar disa foto që janë pëlqyer nga fansat.

Kjo edhe për faktin se ndonëse është nënë e dy fëmijë, aktorja nuk kusen kujdesin ndaj vetes.