Publikohen pamjet e ikjes së Kanye West dhe Irina Shayk nga paparacët

Ish e dashura e futbollistit, Cristiano Ronaldo, Irina Shayk dhe reperi amerikan, Kany West, kohëve të fundit janë përfolur në media rozë për një lidhje të mundshme, pasi ky i fundit i dha fund martesës me Kim Kardashian.
Modelja ruse, u pa të mërkurën në një aeroport të New Jersey me reperin 44-vjeçar, pasi kishin udhëtuar së bashku nga Franca me një aeroplan privat.
Media ‘DailyMail’ zbuloi fotografitë e çiftit duke bërë një ikje nga gazetarët.
Momente më vonë, Irina u pa më pas në New York duke fshehur fytyrën, ne një manovër të ndrojtur në mënyrë jo karakteristike.

rina duket se ndihej e ndrojtur pasi doli lajmi për qëndrimin e saj romantik tre-netësh me reperin Kanye Francë, ku ata festuan ditëlindjen e tij të 44-të, teksa edhe ish-gruaja e tij Kim Kardashian, ia uroj reperit ditëlindjen.