Puthje dhe përqafime/Einxhel dhe dj Dagz kalojnë natën romatike në suitën luksoze

Mbrëmjen e djeshme një ndër çiftet më të përfolura kaluan natën në suitën e “Big Brother Vip”.

Ata u shfaqën duke kërcyer së bashku, kaluan çaste romantike në xhakuzi dhe më pas fjetën të përqafuar në shtratin e suitës. Nuk munguan as puthjet nga ana e tyre.

Kujtojmë se dyshja është në nominim dhe nuk dihet se cili prej tyre mund të largohet nga shtëpia e “BBV” spektaklin e sotëm.

Burimi: Top Channel