Meridiani nuk ndalet me akuzat, ofendon Romeon, vëllain binjak të Donaldit

Pasi publiku e nxori nga shtëpia e “Big Brother VIP”, Meridiani ka hedhur akuza ndaj produksionit dhe një pjese të banorëve.

Përveç Donaldi Veshajt, këtë herë, ish-konkurrenti ka një koment për Romeon, vëllain binjak të aktorit.

Ta sqarojmë njëherë e mirë këtë PR e sufllaqeve. Krenar për një femër aq kohë sa e ke në krahë, boll u kapët pas b… të vajzave kur jeni ndarë. Se të gjithë ju njohin si kunetërit e shokëve Xhemal!
PS: Je lodh shumë vëlla me PR duke thënë që Meridiani iu ndau nga gratë që ju kishin nda më parë! Shko gjuaj për ndonjë tjetër me lekë vëlla se vetë e ke ndrit. Artistët e Shqipërisë këta…”