Dhurata që merr Donaldi nga qielli lidhet me ditëlindjen e Borës, Beatrix reagon e habitur

Aktori Donald Veshaj është surprizuar këtë të diel nga dy parashuta që fluturuan mbi shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Në një prej tyre ishte një shkrim që i shprehte mbështetjen konkurrentit, ndërsa në tjetrën shkruhej data 9 janar, pasi sot ish-partnerja e Donaldit, Bora Zemani feston ditëlindjen.

Beatrix ka mbetur e habitur duke shprehur shqetësim për datën 9 që është shkruar në parashutë.

Edhe banorët e tjerë janë çuditur nga reagimi i Beatrixës dhe e kanë pyetur nëse ka diçka që nuk shkon.