Tuesday, November 28, 2023

AUTHOR NAME

Gazetar

3734 POSTS
0 COMMENTS

“Me çfarë bëhet goli?” Benaida i bën të gjithë për të qeshur në Procesin Sportiv

Ish-banorja e Big Brother VIP, Beniada Nishani është pjesë e Procesit Sportiv këtë të hënë. Që në momentin e hyrjes në emision, të gjithë filluan...

“I mbijetova ‘Urisë së Madhe’ e Hitlerit, do t’i rezistoj edhe ‘xhuxhit’ Putin”/ E moshuara ukrainase rrëmben zemrat e të gjithëve

Një e moshuar ukrainase ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve me trimërinë e treguar kundër forcave ruse. Në mediat ukrainase qarkullon së fundmi një foto...

“Nëse do të vrasë veten, ta bëjë si Hitleri”, deklarata e fortë e ambasadorit ukrainas në OKB

Ambasadori i Ukrainës në Organizatën e Kombeve të Bashkuara Sergiy Kyslytsya ka bërë një deklaratë të fortë gjatë mbledhjes së kësaj të hëne. Gjatë fjalimit...

Forcat ruse shuajnë familjen ukrainase, vogëlushët Sofia dhe Ivan mbyllën sytë mes bombardimeve

Numri i civilëve të vrarë në Ukrainë gjatë pushtimit rus po rritet çdo ditë. Deri të dielën, komisioneri i Ukrainës për të drejtat e njeriut...

VIdeoja virale, përkthyesja shpërthen në lot gjatë fjalimit të Zelinskyt

Një përkthyese gjermane nuk i ka mbajtur lotët teksa ka qenë duke përkthyer live fjalimin e presidentit Ukrainas drejtuar popullit të tij në luftën...

“Jam me lot në sy…”, falenderimi i Beatrix Ramosaj për fansat pas ndarjes nga Donaldi

Prej disa ditësh po përflitet se çifti i krijuar brenda “Big Brother VIP”, Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj i kanë dhënë fund romancës pas...

Momenti kur forcat ruse prekën kufirin ukrainas/ Profesori amerikan e zbuloi disa orë para deklaratës së Putin

Një profesor në Kaliforni dhe ekspert i kontrollit të armëve tha se Google Maps e ndihmoi atë të gjurmonte një 'bllokim trafiku' që në...

Tragjike! S’arriti të festonte ditëlindjen, kush është vogëlushja ukrainase që u vra nga rusët (Fotot)

Numri i civilëve të vrarë në Ukrainë gjatë pushtimit rus po rritet çdo ditë. Deri të dielën, komisioneri i Ukrainës për të drejtat e njeriut...

Refugjatë ukrainas arrijnë në Serbi

Përfaqësues të organizatave joqeveritare në Serbi konfirmuan se në këtë vend kanë arritur refugjatët e parë nga Ukraina. “Për momentin, ata janë njerëz që...

Vuçiç: “Rreziku” i anëtarësimit të Kosovës në NATO nuk është naiv

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se nuk mund të vlerësojë për momentin se sa real është rreziku që Kosova të bëhet anëtare e...

Latest news

- Advertisement -spot_img