Tuesday, November 28, 2023

AUTHOR NAME

Gazetar

3734 POSTS
0 COMMENTS

“Bora ka rrezikuar shumë”, komenti i opinionistit në studion e Big Brother VIP

Opinionisti Arbër Hajdari tha se Bora ka rrezikuar shumë kur pranoi takimin me Donaldin gjatë qëndrimit të tij në Big Brother VIP. Në puntatën e...

Puthja e famshme Bora-Donald/ Semi: Ajo dha sinjalin më të madh

Semi Jaupaj në mbrëmjen e fundit të Post Big Brother VIP tha se Bora Zemani dha një sinjal të madh në momentin që pranoi...

Në shqyrtim anulimi i marrëveshjeve për lëvizjen në Shqipëri të diplomatëve, zyrtarëve dhe biznesmenëve rusë

Ministrja e Punëve të Jashtme, Olta Xhaçka gjatë takimit me përfaqësues nga trupi diplomatik në Tiranë theksoi se po shqyrtohet anulimi i marrëveshjeve për...

Mesazhet e koduara brenda shtëpisë krijojnë debat në studion e “Big Brother VIP”

Sonte po transmetohet puntata e fundit e post “Big Brother VIP”, ku debate të shumta u zhvilluan në lidhje me situatat që kanë ndodhur...

Si po e ndryshon Putini Evropën

Kurrë më parë nuk i ka flakur kaq shpejt tej Evropa parimet e përgjithshme politike dhe traditat ideologjike, sa javën e shkuar. BE ndodhet...

30 vjet Bosnje e pavarur dhe e ndarë

Pas Sllovenisë dhe Kroacisë Bosnja dhe Hercegovina ishte shteti i tretë, që doli nga shteti multietnik në shpërbërje i Jugosllavisë. Nacionalistët në vend pengojnë deri...

Fjalimi emocionues i Zelenskyt në PE/ Përkthyesi përlotet, eurodeputët duartrokasin

Seanca e jashtëzakonshme e Parlamentin Europian ka nisur me një moment emocionues, kur në sallë u shfaq një video mesazh nga presidenti i Ukrainës,...

“Nëse armët nukleare përdoren do shkatërrohej bota”, koloneli shqiptar: Janë dëme të jashtëzakonshme

Koloneli Dritan Demiraj i ftuar këtë të hënë në Open në Top Channel theksoi se nëse armët bërthamore do të përdoren do të shkatërrohej...

Dita e gjashtë e luftës/ Sulme vazhdojnë në Kiev dhe Harkiv

Sulmet ruse në qytetin Harkiv të Ukrainës dhe kryeqytetin Kiev vazhduan gjatë natës së 28 shkurtit dhe mëngjesit të 1 marsit. Në Harkiv, ushtria ruse...

Përfundojnë bisedimet Ukrainë-Rusi, pritet raund i dytë

Raundi i parë i bisedimeve mes Ukrainës dhe Rusisë për t’i dhënë fund luftimeve përfunduan pas ndonjë marrëveshje konkrete. Një ndihmës i Presidentit rus Vladimir...

Latest news

- Advertisement -spot_img