E papritur! Publiku nxjerr Einxhelin nga shtëpia e “BBV”

Einxhel Shkira është konkurrentja e radhës që lë shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Mes Dagz, Ilirit dhe moderatores, publiku votoi këtë të fundit për të lënë shtëpinë.

Ajo është përshëndetur mes lotësh me banorët, sidomos me Arbrin që ‘e mbuloi’ me puthje.