Publikoi video-n ku Albioni e prek në vende intime, Dea: E kam postuar për klikime

Një video në makinë ku shihej Dea dhe Albioni ka ngjallur debate gjatë spektaklit të sotëm në ‘Love Story’.

Fronistja e ka pranuar që e ka postuar atë video dhe tha se gjithçka e ka bërë për klikime, pasi kur ajo poston materiale me Albionin thith shumë audiencë.

Por ajo që vihet re në video është dora e Albioni, i cili gjatë gjithë kohës i prek gjoksin fronistes.

Dea: Për sa i përket dje që thotë Bajroni që unë isha në makinë me Ablionin, po kam qenë. Ishte dje ora dhjetë e natës dhe Albioni ishte i vetmi që më ndihmoi. Unë kam postuar një video më parë me Albionin dhe mori 250 mijë klikime, pastaj postova dhe këtë dhe mori 200 mijë klikime. Ishte gjithçka për efekt të rrjeteve sociale.

Alketa: Pra kemi një lojtare këtu, apo një vajzë që kërkon dashurinë.

Jerina: Unëbesoj se të gjithë janë pak për show në këtë spektakël. Por unë them se Dea ka një gjë që nuk thotë dot jo.

Dea: Unë videon e kam postuar vetë, unë e kam thënë që Albioni më pëlqen./tvklan